Nasza firma wygrała pierwszy przetarg na projekt wsparcia fotowoltaiki na rynku zagranicznym

March 27, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Nasza firma wygrała pierwszy przetarg na projekt wsparcia fotowoltaiki na rynku zagranicznym

Niedawno firma Henan Equipment Co., Ltd. z powodzeniem wygrała przetarg na projekt płaskiego jednoosiowego uchwytu śledzącego do wytwarzania energii słonecznej Niabila 23 MW w Zimbabwe. nowy rozdział dla wsporników fotowoltaicznych firmy na rynku zagranicznym.

 

Poinformowano, że projekt ten jest pierwszym projektem fotowoltaicznym IPP (Independent Power Generation Company) zainwestowanym i opracowanym przez lokalną firmę etniczną w Zimbabwe.Zimbabwe od wielu lat boryka się z niedoborami energii elektrycznej, a projekty energii słonecznej IPP niezależnie rozwijane i obsługiwane przez kraj wzbogaciły tryb pracy lokalnej energetyki.Po zakończeniu projekt skutecznie rozwiąże problem lokalnego zużycia energii.Na początku projektu, w oparciu o charakterystykę projektu, firma wielokrotnie komunikowała się z liderem projektu, generalnym wykonawcą i instytutem projektowym w celu uporządkowania i modyfikacji propozycji technicznej, a ostatecznie pomyślnie podpisała projekt.Wygrana w przetargu ma ogromne znaczenie dla otwarcia przez firmę rynku fotowoltaiki w Afryce.

 

W przyszłości firma wykorzysta ten projekt jako okazję do aktywnego wdrożenia strategii rozwoju „11533” Grupy Sprzętu, dalszego wzmacniania rozwoju biznesu na zamorskim nowym rynku energii, dalszego zwiększania konkurencyjności i wpływu firmy na nowych zagranicznych rynkach rynku energii, twardo trzymać się zasady nieustępliwości i osiągać nowe sukcesy.

najnowsze wiadomości o firmie Nasza firma wygrała pierwszy przetarg na projekt wsparcia fotowoltaiki na rynku zagranicznym  0